Magiczne Królestwo Mroku
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Biuro Matrymonialne

2 posters

Go down

Biuro Matrymonialne Empty Biuro Matrymonialne

Pisanie by Sea Pią Lip 26, 2013 9:44 pm

No więc tak.
Sprawa prosta - nie macie z kim pisać, fabuła wam się nie klei to napisz swoje imię, gdzie byś chciał(a) tego kogoś spotkać i kto to ma być - chłopak czy dziewczyna.
Warto pomóc szczęściu : )




(Tak wiem kochana, że mnie zabijesz)
Sea
Sea

Liczba postów : 5
Join date : 26/07/2013

Powrót do góry Go down

Biuro Matrymonialne Empty Re: Biuro Matrymonialne

Pisanie by Sea Pią Lip 26, 2013 9:51 pm

No więc tak.. Sam jestem w totalnej potrzebie więc dlatego to założyłem : D
Imię : Sealiah
Miejsce : Gdziekolwiek
Płeć : No... Wolałbym chłopaka..
Sea
Sea

Liczba postów : 5
Join date : 26/07/2013

Powrót do góry Go down

Biuro Matrymonialne Empty Re: Biuro Matrymonialne

Pisanie by Shea Wto Sie 13, 2013 8:13 pm

Dobra.. jako, że ja sama nie umiem się ustawić zgłaszam się do biura z naszym aniołkiem. Kto chce, kto chce? Kto da więcej? Na wydaniu mamy tą istotę o turkusowych oczkach.
Moje wymagania? Jedynie tyle by ktoś pisał poprawną polszczyzną, czasem przymrużył oko na moje błędy i wybaczył niekiedy za chwilowy brak weny; później to nadrabiam no ale.. Jak co to ja z reguły na praktycznie wszystko przymknę oko..
A więc. Miejsce gdzie by się spotkali? Mi to obojętne. Oczywiście, zależy od postaci z jaką Shea będzie miał do czynienia, by to było choć trochę logiczne.
Kogo szukam? Dwóch osób. Chyba, że oczywiście ktoś będzie miał inny pomysł, to proszę bardzo do mnie pisać :3
Osoba 1: jakaś znajoma. Kobieta, dziewczyna.. obojętnie. Pasowałoby by anioł już kogoś znał na wyspie, skoro trochę na niej mieszka, prawda? A mi samej nie chce się wymyślać kolejnej postaci i prowadzić dialog z samym sobą. Neh.. taki leń ._.
Osoba 2: tym razem chłopak, czy tam mężczyzna. Chyba wiadomo po co? Nie? No proszę. Szukam dla niego jakiegoś partnera~
Shea
Shea

Liczba postów : 2
Join date : 12/08/2013

Powrót do góry Go down

Biuro Matrymonialne Empty Re: Biuro Matrymonialne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach