Magiczne Królestwo Mroku
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Domek z drewna został postawiony .o.

Go down

Domek z drewna został postawiony .o. Empty Domek z drewna został postawiony .o.

Pisanie by Arisu Wto Lip 16, 2013 1:55 pm

Niewielki domek z drewna leżący na obrzeżach miasta,posiadający solidną podstawę. Z zewnątrz domek jest z drewna oczywiście. Dookoła niego jest skrawek niewielkiej polany i las.Moje pierwsze słowa ,kiedy go zobaczyłam były: wow jak tu pięknie i cicho.Teraz wiem,że to idealne miejsce dla mnie.Idąc w stronę domku widać cztery małe schodki.Drzwi są z drewna jak cały domek,kiedy je otworzymy zobaczymy ładne wnętrze również zrobione z drewna.

Wchodząc do naszego domku na pierwszy rzut oka można dostrzec duży dywan jasno-brązowy w mozaikę. Niewielką kanapę w kolorze jasny brąz, stolik drewniany oraz telewizor,który stoi na małej szafce w rogu domku.Na środku domku stoi kominek,którym Arisu rozpala i dzięki nim jest ciepło w całym pomieszczeniu.Jest to salon oczywiście.

Wchodząc głębiej do pomieszczenia możemy zobaczyć sypialnie.Łóżko standardowych rozmiarów,obok niego mała szafka ,a na niej lampka,książki oraz zwoje.Na przeciwko łóżka stoi szafa a po prawej stronie jej stoi zaś komoda.Oba meble wypełnione ubraniami niezbędne do życia.

Dalej mamy niewielką kuchnie,gdzie są trzy szafki wiszące w kolorze białym.Kuchenka,mikrofalówka i lodówka w białym kolorze oczywiście.Jak wiadomo w kuchni są najpotrzebniejsze rzeczy do gotowania,a na ich tle są deski z drewna.

Na końcu widać niewielką łazienkę w,której jest toaleta,wanna oraz umywalka.Łazienka to chyba jedyne pomieszczenie gdzie podłoga jest podgrzewana.Na ziemi oczywiście leża kafelki w kolorze jasnego różu.A inne przedmioty w kolorze białym.
Arisu
Arisu

Liczba postów : 9
Join date : 16/07/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach