Magiczne Królestwo Mroku
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Opis Fabuły

Go down

Opis Fabuły Empty Opis Fabuły

Pisanie by Emilith Sob Cze 29, 2013 9:52 pm

Jeśli chcesz poznać streszczenie historii tej Wyspy to dobrze trafiłeś, młodzieńcze. Śmiało, usiądź przy ognisku i zasłuchaj się w opowieści wiatru szumiącego między konarami starych drzew. Ponoć są zaczarowane, ale kto by tam w bajki wierzył?
No, więc tak to było:
Zacznijmy od tego, że mamy dwudziesty pierwszy wiek, ale o tym to Ty chyba wiesz, prawda? Nawet teraz w dobie komputerów żyją magiczne istoty, możesz mi wierzyć, lub nie, ale one istnieją. Od wielu, wielu wieków zamieszkują tę Wyspę zwaną Magicznym Królestwem Mroku. Dobrze im się tu żyje, to spokojna okolica, nikt ich nie atakuje, nie tak, jak tam w waszym "prawdziwym" świecie. Wielu naszych musiało uciekać, gdyż pewna grupa naukowców zaczęła robić badania naukowe i potrzeba im nowych "królików doświadczalnych" Spokojnie, tutaj nic nie grozi żadnemu z tych, którym udało się dotrzeć na Wyspę.
Och, ale się rozgadałam. Musisz już iść, prawda? W porządku, mam nadzieję, ze coś wyjaśniłam. Do zobaczenia, mój drogi Wędrowcze~
Emilith
Emilith
Admin

Liczba postów : 30
Join date : 29/06/2013

https://kraina-jak-ze-snu.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach